Ogrodzenia siatkowe

Siatki ocynkowane, pcv oraz siatki krępowane

Ogrodzenie siatkowe jest z pewnością najprostszą i najtańszą metodą zaznaczenia granic swojej posesji. Siatka pleciona z drutów ukośnie (siatki ślimakowe, czworo- lub sześciokątne) bądź prosto (siatki krępowane i tzw. siatki leśne), rozwijana jest na osadzonych w gruncie słupach, z betonową podmurówką lub bez. Siatki sprawdzają się jako ochrona terenów rekreacyjnych, ogrodów działkowych, sadów, posesji prywatnych oraz obiektów sportowych. Największą zaletą ogrodzenia siatkowego jest przystępna cena oraz stosunkowo wysoka trwałość. Możliwe jest zastosowanie nawet na najbardziej nierównym terenie.

Wielkość i układ oczek oraz możliwość montażu wysięgników na drut kolczasty uniemożliwia intruzom wspięcie się po ogrodzeniu. Prostota, trwałość i wytrzymałość tego rodzaju ogrodzeń sprawia, że idealnie sprawdzają się przy nowoczesnych budynkach. Są stosowane zazwyczaj przy siedzibach firm, na terenach zakładów produkcyjnych bądź obiektach użyteczności publicznej. Wysokiej klasy ochrona antykorozyjna gwarantuje niewrażliwość paneli na warunki atmosferyczne i zachowanie estetycznego wyglądu przez wiele lat.
Siatka ocynkowana

Siatki cynkowane sprawdzają się wszędzie tam, gdzie istnieje ryzyko mechanicznego uszkodzenia siatki – na przykład w kojcach dla zwierząt bądź przy terenach sportowych. Grubo ocynkowane druty siatki są wytrzymałe i odporne na korozję.
Siatki w PCV

Siatki z powłoką PCV są mniej odporne na uszkodzenia mechaniczne, charakteryzują się jednak szeroką gamą kolorów, co wpływa na estetykę ogrodzenia, oraz są niewrażliwe na warunki atmosferyczne.

Siatki krępowane
Siatka tego rodzaju wytwarzana jest ze zgrzewanych drutów falowanych. W ofercie posiadamy siatki jedno– i wielokarbowe. Siatka tego typu jest wytrzymalsza i bardziej solidna, w związku z tym znajduje zastosowanie w różnego rodzajach boksach, kojcach, obudowach.

Zapraszamy do zapoznania się wzorami ogrodzeń siatkowych przedstawionymi w naszej galerii.

Wykonujemy inne usługi

Kompleksowe Wykonanie ogrodzeń

W pakiecie naszych usług znaduje się również przygotowanie podmurwki, murowanie słupków oraz wiercenie otworów pod słuki ogrodzeniowe. Stosowanie najwyższej jakości matariałów oraz wiedza i doświadczenie sprawia, że murowane przez nas elementy charakteryzują się dużą wytrzymałaścią i trwałością.
 


ogrodzenie paneloweogrodzenie paneloweogrodzenie paneloweogrodzenie paneloweogrodzenie paneloweogrodzenie panelowe