Panele ogrodzeniowe

Panele ogrodzeniowe | siatki

System 2D i 3D

Ogrodzenia systemowe są bardzo praktyczne – są to całościowe, powtarzalne elementy, bardzo łatwe w montażu. Bazują przeważnie na konstrukcji siatkowej, o równych, prostokątnych oczkach. Wykonywane są z drutów Ø 4 - 8mm; są sztywne, dzięki czemu są odporne na odkształcenia i łatwe w montażu.

Wielkość i układ oczek oraz możliwość montażu wysięgników na drut kolczasty uniemożliwia intruzom wspięcie się po ogrodzeniu. Prostota, trwałość i wytrzymałość tego rodzaju ogrodzeń sprawia, że idealnie sprawdzają się przy nowoczesnych budynkach. Są stosowane zazwyczaj przy siedzibach firm, na terenach zakładów produkcyjnych bądź obiektach użyteczności publicznej. Wysokiej klasy ochrona antykorozyjna gwarantuje niewrażliwość paneli na warunki atmosferyczne i zachowanie estetycznego wyglądu przez wiele lat.
system 2D

System 2D bazuje na zgrzewanych drutach prostych, bez przegięć, dzięki czemu można stosować druty o większej średnicy. Charakteryzuje je obustronne obłożenie drutów pionowych poziomymi oraz o wiele większa masa w porównaniu z 3D. Wpływa to znacząco na sztywność panelu i całego ogrodzenia – jest to idealne rozwiązanie dla obiektów wymagających perfekcyjnej ochrony. Ogrodzenia tego typu są zdecydowanie najbardziej solidne.
System 3D

System 3D to panele przetłaczane, z podłużnym przegięciem pionowych drutów. Przegięcie stosowane w celu zwiększenia wytrzymałości na odkształcenia umożliwia stosowanie drutów o mniejszej średnicy.
Bramy panelowe

Do każdego systemu montuje się analogiczne komponenty w postaci bram dwuskrzydłowych bądź przesuwnych i furtek. Są one dobrane do całości ogrodzenia pod względem stylistyki i funkcjonalności, z możliwością montażu automatyki. Każdy panel montowany jest na solidnych stalowych słupach o przekroju prostokątnym, przy pomocy stalowych obejm montażowych. Słupki osadza się w gruncie na betonowej podmurówce. Bramy panelowe są ocynkowane ogniowo i malowane proszkowo w wybranym kolorze RALZapraszamy do zapoznania się wzorami ogrodzeń panelowych przedstawionymi w naszej galerii.

Usługi 

Kompleksowe Wykonanie ogrodzeń 

W pakiecie naszych usług znaduje się również przygotowanie podmurwki, murowanie słupków oraz wiercenie otworów pod słuki ogrodzeniowe. Stosowanie najwyższej jakości matariałów oraz wiedza i doświadczenie sprawia, że murowane przez nas elementy charakteryzują się dużą wytrzymałaścią i trwałością.
 


ogrodzenie paneloweogrodzenie paneloweogrodzenie paneloweogrodzenie paneloweogrodzenie paneloweogrodzenie panelowe