Ogrodzenia drewniane

Naturalne drewno

Ogrodzenie drewniane jest bardzo łatwe w utrzymaniu czystości i pozostaje estetyczne przez wiele lat. Możliwość zabarwienia desek na dowolny odcień daje nieograniczony wybór najbardziej odpowiedniego koloru do tworzonej aranżacji.

Nasze realizacje drewnianego ogrodzenia wykonujemy jedynie z najlepszych i najbardziej trwałych rodzajów drewna, które sprowadzam jedynie od zaufanych i uczciwych dostawców. Pozwala to Państwu mieć całkowitą pewność i satysfakcję z wykonanej usługi.

Duże doświadczenie, które zdobywamy przez lata poprzez różne ciekawe i innowacyjne ogrodzenia pozwala nam na solidną pracę dopasowaną do Państwa oczekiwań.

Wykonujemy również ogrodzenia drewniane z elementów prefabrykowanych. Drewniane prefabrykaty to płyty deskowe bądź kompozytowe, zapewniające wysoka izolację akustyczną – chronią przed pyłem i hałasem dobiegającym z ulicy, chronią przed wścibskim wzrokiem przechodniów, a jednocześnie zachowują estetykę i klasę naturalnego drewna.Zapraszamy do zapoznania się wzorami ogrodzeń drewnianych przedstawionymi w naszej galerii.

Usługi 

Kompleksowe Wykonanie ogrodzeń

W pakiecie naszych usług znaduje się również przygotowanie podmurwki, murowanie słupków oraz wiercenie otworów pod słuki ogrodzeniowe. Stosowanie najwyższej jakości matariałów oraz wiedza i doświadczenie sprawia, że murowane przez nas elementy charakteryzują się dużą wytrzymałaścią i trwałością.
 


ogrodzenie paneloweogrodzenie paneloweogrodzenie paneloweogrodzenie paneloweogrodzenie paneloweogrodzenie panelowe