Nasze początki i rozwój 

Historia firmy

1990 -
Powstanie naszej Firmy. Nasza Firma w pierwszym okersie istninia zajmowała się handlem. Przez pierwsze dziesięć lat działalności zbieraliśmy doświadczenia oraz poznawaliśmy potrzeby naszch Klientów. 
2000 -
Nasza firma rozszerza swoją działalność o usługi budowlane. Jest to niwątpliwe ważny etap, który pozwolił nam wyjść do Klienta oraz pomóc mu w realizacji inwestycji.
2004 -
Nasza Firma przyjmuje ostateczny profil działalności. Od roku 2004 zajmujemy się handlem, usługami oraz budownictwem. Nasza Firma od początku swojej działalności rozwijała się nieustnnie dążąc do zapeniwnia naszym Klientom najlepszej obsługi. Staraliśmy się dostosować nasze usługi do potrzeb Klienta oraz zapewnić kompleksowe wykonanie. 
 

 

 

 

Nasza firma jest otwarta na nowe trendy i niepowtarzalne rozwiązania.

Jesteśmy firmą nastawioną na rozwój, nieustanie dążymy do poszerzenia naszej oferty. Dlatego chętnie podejmiemy się wykonania ogrodzenia wegług oryginalenej wizji lub używając nowatorskich komponentów. Dysponujemy odpowiednim zapleczem technicznym, a nasi pracownicy posiadają doświadczenie w planowaniu ogrodzeń.
  • Wizualizacja 


ogrodzenie paneloweogrodzenie paneloweogrodzenie paneloweogrodzenie paneloweogrodzenie paneloweogrodzenie panelowe